((بسم الله الرحمن الرحیم))
نقاط حساس بدن مردان

این موضوع که مردان بیشتر از طريق نزديكي به اوج لذت جنسي مي رسند کاملاْ درست است ولی افرادی که فکر می کنند تنها نقطه شهوانی بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق حساس دیگر را به خود نداده اند. اگر شما به بدن مرد بیشتر توجه کنید قسمتهایی را کشف خواهید نمود که به کمک آنها خیلی سریع و راحت میتوانید مرد را تحریک کنید.

سر:

بیشتر مردها از نوازش سر و موهایشان بخصوص عبور انگشت از بین موها لذت میبرند؛ علت این است که وقتی خانومها موهای سر آقایون رو مورد نوازش قرار میدن، این کار باعث آزاد شدن و ترشح هورمون اندورفین توی خون میشه که مرد رو مورد تحریک قرار میده.

لاله گوش:

بوسیدن، زبان زدن، مکیدن و خوردن لاله گوش برای مرد لذت بخش است.(ولی مراقب باشید آنها را زیاد خیس نکنید!)

لبها:

فقط به بوسیدن لبها اکتفا نکنید، بلکه آنها را مکیده و بخورید! لبها را خیس کرده و اجازه بدهید که گرمی لبهای شما توسط لهای آقایون حس شود. تمام قسمتهای لب را در معرض این کار قرار دهید. حتی با مکیدن زبان طرف مقابل میتوانید احساس خوبی را در وی ایجاد کنید.

گردن:

ناحیه زیر فک تا پایین گردن (دو طرف) با دست نوازش دهید، ببوسید و بلیسید.

پشت:
شانه پشت و کمر او را ماساژ دهید. بعد مهره های کمر او را از بالا تا پایین ببوسید.(بزودی روشهای ماساژ دادن پشتو براتون می نویسم)
 
سینه ها:
 خیلی از مردها بوسیله نوازش، نیشگون گرفتن، زبان زدن یا آهسته گاز گرفتن سینه شان تحریک میشوند. از این ناحیه از بدن مردها غافل نشین. این کار میتونه عقل رو از سر آقایون بپرونه.
 
 پاها:
هرچند عده اي از مردها از آن متنفرند ولي بعضي ديگر عاشق پا بوده و از نوازش بوسيدن و حتي ليسيدن و خوردن پاهايشان لذت ميبرند.


برچسب‌ها :
نویسنده: iranianinternational | نسخه قابل چاپ | 1391/11/13 - 11:58 | 1 2 3 4 5

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

آمار وبلاگ

کد های کاربر

دانلود رایگان نرم افزار طراحی و راه اندازی وب سایت