s
((بسم الله الرحمن ارحیم))
انواع راه های آمیزشآمیزش نوع اول:

این ساده ترین نوع آمیزش كه همه برای اولین بار آن را انجام می دهند ، بدین صورت كه زن در زیر قرار می گیرد و پاهای خود رو به اندازه ایی كه احساس راحتی می كند باز کرده و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می دهد.


بقیه در ادامه ی مطلب...
بر اساس كتبی كه نزدیکی را بصورت علمی یررسی كرده اند ، بیست و پنج مدل آمیزش جنسی وجود دارد كه زن و مرد قادر به انجام آن هستند. نكته جالب اینجاست كه آنچه در بعضی از فیلم ها نشان داده می شود حد اكثر 5 یا 6 مدل بوده ، كه بعضی از آنها هم نادرست است. بطوریكه از هیچ زن یا مرد معمولی نمیشود انتظار داشت كه آن كارها را انجام بدهد.

در اینجا به بررسی مهمترین حالات می پردازیم : 


آمیزش نوع اول:

این ساده ترین نوع آمیزش كه همه برای اولین بار آن را انجام می دهند ، بدین صورت كه زن در زیر قرار می گیرد و پاهای خود رو به اندازه ایی كه احساس راحتی می كند باز کرده و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می دهد.

(عمل دخول عملیست كه آلت مرد در مهبل زن وارد می شود)در این حالت پیشنهاد می شود كه هر از چند گاهی مرد تمام بدن خود رو با بدن زن تماس بدهد، ولی در این میان توجه لازم به توانایی جسمی زن داشته باشد كه باعث فشار و تنگی نفس زن نشود .و چنانچه مرد دو دست خود رو بصورت ستون درطرفین سینه زن روی زمین قرار دهد كه وزن بدن را تحمل كند، نتیجه بهتری عاید می شود چرا كه زن آزادی عمل و امكان تحرك بیشتری داشته و البته حس لامسه زن هم بدلیل تماس قسمتهای بالای قسمت زنانگی با بدن مرد تحریك می شود.البته بوسیدن فراموش نشود كه بهترین كار جانبی در این نوع آمیزش بوسیدن زن است. زن هم می تواند با نشان دادن علاقه به بوسیده شدن و كمك به حركات بالا و پایین مرد و كشیدن نفس های عمیق و با احساس مرد را تحریك كند.میزان لذت جنسی در این وضعیت 70 به 30 به نفع مرد می باشد.

آمیزش نوع دوم :

به این نوع آمیزش ،پهلو به پهلو می گویند ،به این صورت كه هم مرد و هم زن به پهلو خوابیده و عمل دخول رو انجام می دهند.البته می شود نوع اول را به این نوع پیوند زد یعنی به همان صورت كه مرد روی زن قرار گرفته به پهلو بخوابند.در مورد نحوه قرار گرفتن دست و پاها ،باید آن را به عهده خانم گذاشت تا اونطوری كه راحت تر است، را انتخاب كند .در این حالت از اونجائیكه اكثر نقاط بدن مردو زن با هم در تماس هستند لذت بیشتری عاید طرفین شده و نظر به اینكه زن متحمل فشاری نمی شود و آزادی عمل مناسبی دارد میزان لذت جنسی 50به 50 به نفع دو طرف می باشد.


آمیزش نوع سوم :

دراین نوع آمیزش، بدن مرد و زن كمترین تماس را با هم دارند یعنی تقریبا از طریق حس لامسه لذتی نمی برند.این روش را معمولا برای ایجاد تنوع یا رفع خستگی بدنی در حین رابطه پیشنهاد می كنند.در این نوع آمیزش زانوها و كف دستان زن روی زمین قرار می گیرد و دستها بصورت ستون شده و وزن بدن روی دستها و زانوها تقسیم می شود.مرد در پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می دهد.این روش چنانچه روی تخت انجام می شود بهتر است كه زن در لبه های تخت قرار گیرد و مرد بصورت ایستاده دخول رو انجام دهد تا امكان تحرك بیشتری داشته باشد.برا ی اینكه زن لذت بیشتری ببرد پیشنهاد می شود كه مرد در حین آمیزش با یك دست قسمتهای بالایی مهبل رو به آرامی ماساژ دهد. میزان لذت جنسی در این وضعیت 60 به 40 به نفع مرد می باشد.


آمیزش نوع چهارم:

این روش ،روشی می باشد كه خانم ها از اون استقبال بیشتری می كنند. در این روش مرد دراز كشیده و زن طوری روی آلت مرد می نشیند كه عمل دخول انجام شود . بدن زن نسبت به مرد زاویه 90 درجه می گیرد .در این نوع آمیزش خانم ها آزادی عمل بیشتری دارند و عمل حركت آلت در مهبل رو در كنترل خود دارند از طرفی چون زاویه مناسبی دارند این احساس رو دارند كه همه آلت مرد بطور كامل داخل مهبل جای گرفته است.ولی این روش اگر به دلیل هیجانات حاصل از رابطه به آرامی انجام نشود و زن تمام وزن خود را روی بدن مرد متمركز كند، باعث پاره شدن مویرگ های موجود در قسمت های پایینی آلت و مثانه می شود كه در دراز مدت برای مرد مشكل ساز می شود.در این روش نیز، مرد می تواند برای ایجاد لذت بیشتر در خانم، سینه ها و قسمت های بالای مهبل رو به آرامی ماساژ دهد.لذت جنسی در این روش 60 به 40به سود خانم می باشد.


آمیزش نوع پنجم:

این نوع آمیزش رو پهلو به پهلو از پشت می گویند.در این روش زن به پهلو دراز كشیده و مرد نیز پشت زن دراز كشیده و عمل دخول را انجام می دهد .در این روش قسمت ها ی پشت زن شامل پشت و كمر ، باسن و قسمتهایی از پشت پا با بدن مرد تماس داشته و تحریك می شوند . مرد در موارد تكمیلی روش، باید گردن و لاله گوش زن رو ببوسد.با دست آزاد هم ماساژ سینه خانم كارساز می باشد و البته زن نیز با دست آزاد خود می بایست باسن و ران مرد رو نوازش كند.میزان لذت جنسی در این روش 50 به 50 به سود طرفین می باشد.


آمیزش نوع ششم:

این روش را می شود به نوعی ادامه روش چهارم دانست بطوریكه  مضراتی كه برای مرد در روش چهارم گفته شد در این روش منتفی شده است.نحوه عمل به این صورت می باشد كه زن روی مرد قرار می گیرد بر عكس روش اول.پس از اینكه زن آلت مرد رو به داخل مهبل هدایت كرد روی مرد دراز می كشه و عمل رفت و آمد آلت داخل مهبل را انجام می دهد.در این روش از آنجاییكه مرد امكان تحرك كمتری دارد وظیفه زن سنگین تر می باشد و باید با بوسیدن مرد و ماساژ سینه ، مرد را تحریك نماید.این روش چون كل عمل جنسی در اختیار و كنترل خانم می باشد بیشتر مورد استقبال خانم ها قرار می گیرد خصوصا اگر در اوج آمادگی جنسی باشند .در این روش مرد برای اینكه خانم لذت بیشتری ببرد می تواند با دست هر دو سینه زن را ماساژ بدهد و یا در مواقعی كه سینه های زن به صورتش نزدیك است ،نوك سینه ها رو مك بزند كه برا ی خانم ها بسیار لذت بخش می باشد.میزان لذت جنسی در این روش 80 به 20 به نفع خانم ها می باشد.

 

آمیزش نوع هفتم (ویژه دوران بارداری)

عمل جنسی را نباید به خاطر بارداری خانم تعطیل كرد و فقط هر چه قدر كه بچه در داخل رحم بزرگتر می شود باید احتیاط بیشتری كرد كه نه بچه در شكم مادر دچار مخاطره بشود و نه اینكه مادرآسیب ببیند.در این جا چهار روش را مطرح می كنیم كه بیشتر برای زمان نزدیك به پایان دوران بارداری استفاده می شود چرا كه قبل از آن شما می توانید با خیال راحت رابطه معمول خودتان را داشته باشید.

حالت اول

این روش ،روشی مابین روش چهارم و ششم است كه قبلا مطرح شده ولی چرا؟
در روش چهارم داشتیم كه زن بطور عمود روی آلت مرد می شیند و آلت را به داخل مهبل هدایت می كند و از مضرات آن این بود كه تمركز وزن زن در اطراف آلت مرد باعث پاره شدن مویرگ های اطراف آلت مرد می شود.حال كه زن باردار می باشد و وزن بچه هم به وزن او اضافه شده این روش مخاطره آمیز تر می باشد.در روش ششم هم داشتیم كه پس از آنكه زن روی مرد قرار گرفت و آلت را به داخل مهبل هدایت كرد روی مرد دراز كشیده و عمل جنسی را ادامه می دهند با توجه به اینكه شكم زن برآمده می باشد و از طرفی سنگینی بدن روی بچه داخل شكم فشار وارد می كند این روش به این شكل نیز خطرناك است.


پس این دو روش را بطور تركیبی استفاده می كنیم به این صورت كه زن روی مرد قرار می گیرد و آلت را به داخل مهبل هدایت می كنا و بدن را كمی به سمت جلو خم کرده كه
با توجه به اضافه وزن درقسمت شكم به حال تعادل برسد و البته روی مرد هم نباید دراز بكشد.این طوری نه به بچه فشار وارد می شود و نه به مرد.


حالت دوم

این روش شبیه روش سوم است و برخلاف اینكه در حالت عادی پیشنهاد نشده بود ولی در زمان بارداری روش مناسبی می باشد و به این صورت اجرا می شود كه زن كف دستها و زانوها را روی زمین قرار می دهد و مرد پشت زن قرار گرفته و عمل دخول را انجام می دهد ولی از آنجا كه شكم زن سنگین شده كمی مشكل ساز می شود پس لازم است که چند بالش در زیر شكم خانم قرار دهید تا وزن خود را روی بالش بیندازد.

حالت سوم

این روش كاملا شبیه روش پنجم می باشد.بدین صورت كه مرد و زن به پهلو دراز می كشند و مرد در پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام میدهد.

 

حالت چهارم

این روش همانند روش اول می باشد با كمی تفاوت.در روش اول داشتیم كه زن زیر می خوابید و پاها را به مقداری كه احساس راحتی كند باز می كند و مرد میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول را انجام می دهد.در این روش هم زن دراز می كشد و پاها را كمی بالا می برد و مرد در كنار زن دراز می كشد بطوریكه بتواند پاهای خود را از زیر پاهای خانم عبوردهد و عمل دخول را انجام دهد.در این حالت برای اینكه خانم احساس خستگی در پاها را نداشته باشد بهتر است كه آنها را روی ران های مرد قرار دهد.


شاید شما كه تجربه زندگی مشترك را دارید و احتمالا دارای فرزند هم هستید روش های دیگری را نیز امتحان كرده باشید یا اینكه فكر می كنید روشهای دیگری هم می باشد .حق باشماست ولی بسیار مراقب باشید هرروشی كه برای جماع كردن استفاده می كنید نباید به هیچ عنوان باعث فشار آمدن به شكم زن باردار بشود و یااینكه زن را مجبور به تحمل وزن شكم بكند.


برچسب‌ها :
نویسنده: iranianinternational | نسخه قابل چاپ | 1391/11/11 - 09:36 | 1 2 3 4 5

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

آمار وبلاگ

کد های کاربر

دانلود رایگان نرم افزار طراحی و راه اندازی وب سایت